ПРОИЗВОДИ

 • Соларен панел

  Соларен панел

  Ние можеме да снабдување polycrystal, monocrystal, двојно стакло соларен панел итн ..

 • градежни сигурносно стакло

  градежни сигурносно стакло

  Ние можеме да снабдување завеса ѕид, изолирани, ламинат, рефлексивни стакло и сл ..

 • Врата и прозорец

  Врата и прозорец

  Ние можеме да снабдување алуминиум, прозорец, виткање, лизгачки прозорец врата итн ..

 • дома декорација

  дома декорација

  Ние можеме да снабдување позадина ѕид, библиотека, вино кабинет итн ..

ЗА НАС

 • Шандонг Chongzheng холдинг груп копродукции, ООД

  ПОВЕЌЕ

  • 1951

   1951

   Воспоставување на годината

  • 500 +

   500 +

   проекти успеа

  • 100 +

   100 +

   земји соработувале

  • 9

   9

   подружници

 • СОЛАРЕН ПАНЕЛ

  СОЛАРЕН ПАНЕЛ

  Основана е во 2011 година Нашите производи се доделува CE, TUV, CQC сертификати. Служи за многу класични реномирани клиенти.

 • ГРАДЕЊЕ сигурносно стакло

  ГРАДЕЊЕ сигурносно стакло

  Основана е во 1993 година еден од пионер стакло длабока обработка на претпријатија во Кина. Shengda® стакло производ се испорачува во повеќе од 100 земји.

 • Врата и прозорци

  Врата и прозорци

  Трајни, изолација, животна средина Производство, деформирани, Силен жилавост, цврст Текстура

 • дома декорација

  дома декорација

  Дрвена врата, дневна соба, спална соба, кујна, работна соба, бања декорација серија

индустрија ВЕСТИ